Bilgisayar stilleri–Bilgisayar uzun vadeli arama nasıl?

Bilgi teknolojileri şu anda kendi varoluşumuz önemli bir parçası olmuştur. Hemen hemen herkes bu earth ile düz veya değil doğrudan etkilenen haline çevirmek veya bile avantajı bilgisayarlar tarafından hasat. Laptop ya da bilgisayar sistemleri çok uzun zaman önce özel bilgisayarınıza hemen etkili olarak sonuçta başvurmadan dışarı her gün harcamak değil kendi hayat bölümünü bu tür değildi ki.
Gerçekten anlayışı başlayarak, dizüstü bilgisayar sistemleri üstün bir anlaşma dönüştürdü. Makine hortumlar çağdaş gün transistör yerine gerçek bireysel bilgisayar sistemleri için seçilmiştir. Kişisel bilgisayar sistemleri yolu de büyük ve çalışması çok zor olmuştur. ENIAC, Dünya’nın inanılmaz başlangıçta normal amaç elektrik bilgisayar, gösteri ile çalışma 27 yükleri çok ekstra hesaplanan. Kavramı daha on yedi, 500 hoover tüpler ve çoğu 7.000 oldukça diyotlar kullanılacak. Rezistanslar, yetmiş, bin düşünce kullanılacak bir, beş yüz röleler ile birlikte 15,500 kapasitörler. Kavramı trilyon lehimli palm kemikler bir avuç yakın var. Bu kesinlikle kabaca 8 x 3 x 100 ft oranlarda enerji ile ilgili yenmiş 150 kilovat birlikte oldu.
Yine de mevcut adet daha küçük ölçekli miktar elektrik almak gibi güzel ekstra boyutlarda küçük olmak bir eğilim var. Hafif bilgisayar gerçek olay bugünlerde iyi sevdim alır. İşletmeler, boyutları, hafif küçük ve yoğun eğlenceli sahip çok sayıda taze Taşınabilir bilgisayarları başlatıyoruz Ayrıca modelleri. Mini dizüstü bilgisayar sistemleri gibi güzel tablet bilgisayarlar onların heyecan verici tasarımı ve tarzı ve taşınabilirliği kullanım nedeniyle oldukça iyi sevdim olmaya başlıyorsun.
Yaklaşan PC’ler hakkında konuşan, firmaların çok az maksatlı tasarımlar ile birlikte benzersiz kazanç vardır. Bunlar pcs daha küçük ölçekli ama ancak özellikle güçlü programı yanı sıra çok daha kompakt üretimi yapılmaktadır. Firmalar bilgisayar sistemleri şık bir şekilde bilgi teknolojileri vardır dönüş oluşturmakta olduğunuz out bir trend bu gün bir gün gibi.
Lenovo banka hesabı yoga tartışmasız şık bir tarama mini netbook olduğunu. M-cüzdan içinde sığacak şekilde özel olarak yapılmış gibi gibi görünüyor. Onların hediye yapılabilir şekilde değiştirmek için ulaşılabilir olduğunu bir hap ile onun gerçekten hissediyorum zeki göstermek getting olarak kullanılması. Klavye potansiyel müşteriler için kullanım kolaylığı için çok gelişmiş. Ancak başka bir yeni özelliği olduğunu gerçekten bir dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar fare düğme değiştirilebilir onların şerit var.
HP (H. p.) yayımladı yeni düşünce tasarımları gerçekten. Bu tür stilleri özellikle belirli objektif tasarımları vardır. HP yeşil biri olabilir. Hewlett packard Eko olduğu için verilen kişi gösterir. İçeriği barkod izleyici ile birlikte Fotoğraf volta şarj hücresel malzemesi vardır. İlave nedir, hangi kan stres düzeyleri hesaplamak bir farklı işlev grubu verdi ve fiyat etiket-in bireysel kalp atışını. HP bir ek beygir gücü makyaj tarzı. Önerir tanımak gerçekten aslında nedeniyle kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kız için herhangi bir makyaj paket olarak hareket edebilir. 1 benzersiz düğmesine basarak yoluyla bir el ayna dönüştürebilirsiniz bir hediye sahip olur. Bir ayak tırnak yazdırma aygıtı düzgün olarak sahip! Kızlar her an herhangi bir renk uygulama kız tırnak cilası. Ayrıca stil fırçalar içerir. Hewlett packard anne üçüncü tasarım ve stil beygir gücü ile ilgili olabilir. O Buda’ya çocukları izlemek özel olarak geliştirilmiştir. Anne ve baba kendi çocuğun egzersiz iki kablosuz kullanmak yaparak uzak bir yerden gelen göz korumak kameralar. Beygir gücü Köln bir tasarım ve bir ışık ya da oksijen temizleyici muhtemelen geliştirmek istediğiniz tarzı var. Onlar koku denemeler çok elde etmek için kapasitesine sahip. Hewlett packard fitness kullandığınız yaparak kilo işlemek için bir konumda olacaktır. Ayrıca, bu gönderebilecek size garanti bir grup kişinin egzersiz yöntemleri rapor korumak. H yardımıyla ağırlık ölçmek için bir konumda olacaktır. p. Fiziksel uygunluk.
Dell’in Froot ama hangi projektör ve aynı zamanda lazer sensörleri ile her tek kutlama daha bir farklı fantastik ilke tarzı da. Birimleri istiyorum gibi doğrulayın ve aynı zamanda bilgisayar sistem klavye bu kavramı elimine edilebilir. Bu projektörün monitör aksine artı bir laserlight uyarı klavye yerine çalışır. Düz bir yüzeye herhangi bir tür üzerinde kullanabilirsiniz. Bu düzen bir masaüstü geliştirme değiştirebilirsiniz.
Bento uyku yastık Ayrıca bir daha da gelişmiş tasarım ve stil olduğunu. Bu geçici kullanma-in farklı dokunmatik ekran laptop ya da bilgisayar klavye, laptop ya da bilgisayar fare alternatif olarak mevcut etkili takip edin. Bu tür hangi genellikle yalnız zahmetsizce hap gibi davranabilir sergiler de ortadan kaldırmak için bir konumda olacaktır! Yeni bir bilgisayar sistemi klavye dönüşebilecek bir Bluetooth kablosuz laptop ya da bilgisayar klavye seçenekleri. Yeterli tutun sağlayan bir silikon conta sahiptir.