Beyaz sirke ve mantar enfeksiyonu maruz arasındaki bağlantı

Altında mantar enfeksiyonu ve sertifikalı beslenme beyaz sirke ve şarap sirkesi beslenme planınızı mantar enfeksiyonu mücadele için kaldırma hakkında acı eski bir hastam tarafından sağlanan nedenleri arasında gelecek. Sorgu kalır: herhangi bir sirke dahil edilebilir mi? Tıp otoriteleri bütünsel sunan ve beyaz sirke seçeneği tedaviler say enfeksiyonlar hızlandırmak ve yemek programınızdan kaldırılması gerektiğini Maya yapacaktır.

Standart getirmek Maya Candida anılacaktır bir mantar enfeksiyonudur. Mütevazı miktarda sağlıklı organlarında Candida var ancak bu riskli değil. Candida belirli şartlar altında çarpar ve kan dolaşımını mantar enfeksiyonu belirtileri üretmek için bağırsak gelen işgal etti tehlike geliyor. Bu Maya enfeksiyonu candida enfeksiyonu veya kandidiyazis neden diyoruz açıklar.

Candiasis getirdi üzerinde vazgeçmek birkaç birbiriyle ilişkili yönleri tarafından getirilebilir. Post altında içinde belirli alışkanlıkları ve diyetler sindirim tekniği üzerinde ki etkileri gibi besin öğeleri hedef olacaktır. Tüm bu, Candida kabul mantar enfeksiyonları her türlü önemli nedenlerinden bazıları olmak.

Tıbbi dünya yetkilileri beyaz şeker, beyaz pirinç ve beyaz un Candida teşvik ve bir mantar enfeksiyonu hızlandırmak yapabilirsiniz tüm gıda maddeleri olduğunu kendi inanç birleştirilmiştir.

Atmosfer çok daha fazla asit olduğunda Candida fazla bile çok daha fazla büyür. Sonuç olarak alkali ve asit doğru denge tutmak sınırı çarpma ve mantar enfeksiyonu için takip edilmesi gereken farklı bir kılavuzdur. PH ölçeği (aday hidrojen) asit insan vücudunda tanımlamak için kullanın. Bu ölçek on dört yedi tarafsız tanımlanan en asit düzeyiyle en alkalin seviyemize sıfır gider. Normalde 7.35 ve 7,45, dedi bile küçük bir ayrım önemli sağlık komplikasyonlara sebep olabilir aralığında kanı.

Tüm kan asit düzeyini artırmak için anlaşmak günümüz Batı yaşam biçimi ile spor eksikliğine, daha yüksek düzeyde anksiyete ve fakir diyetler çok fazla yağ ve çok fazla kalori dayalı, üzücü bir gerçektir. Asit ve alkali ve bu nedenle dönmek Candida teşvik değil bir ortam için dengesini düzeltmek için ek yazın en taze sebze ve meyve, badem, yeşil suları ve oluşan herhangi bir yiyecek gibi alkali gıdalar yemek Potasyum, magnezyum, sezyum, sodyum veya kalsiyum. Aynı şekilde gıdalar bu tür de fazla asit içeren süt, et, tahıl ve balık ürünlerinin çoğunda gibi kesti.

Beyaz sirke, PH 5.5 ile son derece asidiktir ve dolayısıyla Candida büyüme teşvik edecek anlamına gelir. Bu tür gıdaların alkali olan takviyeleri ile değiştirin. Sirkeler farklı olarak her zaman tartışma anti Candida diyet ile ilgili konu olmuştur. Elma sirkesi 7.five pH ile istisnadır. Organik elma sirkesi yerine, beyaz sirke kullanın.

Bu bir alkali diyet rejim kalarak sağlık yararlar ve sınırı Candida yardım unutmayın ama diyet değişiklikleri tek başına yeterince tam ya da bütünsel maya enfeksiyonu tedavi etmek için olmayacaktır.

Haberleri duydun mu? Bütünsel planı işleyen bir all-doğal terapi artık güvenli bir şekilde Maya enfeksiyonları tedavisi için ve kalıcı olarak tüm katkıda bulunan nedenlerini ortadan kaldırmak için kullanılabilir.