Belgili tanımlık doğru yol bir Get kurşun ile temas grubu için fırsat

Telif hakkı (c) 2016 Bay iç satış

Müşteri adayları çağrısında yanıltıcı olabilir. Reps genellikle bir kişi için “sertifikalı” zımni ilgi eşit nedeni genellikle çok önemli bazı tedbirler atlamak. Bu tüm satış temsilcileri için olabilir ve hatta son zamanlarda başıma…

Geçen gün bana bilinen ve çok daha fazla koçluk hakkında tür bilmek istiyordu bir CEO teklif ettim. Devam, benim yemek listesi çözümleri verdim, ben öğrettiğim ve sordum nasıl o bana ne onu bana, o için av ulaşmak ve benzeri motive keşfetti.

Olarak o, samimi bir şekilde, satış ekibi içinde yer alarak onun neydi ve o ne elde etmek umut olarak saptandı dikkatle dinledi.

Sadece o tamamlandıktan sonra ben onu sağlayabilir ve dikkatlice yukarı benim özel çözümler için eşleşen üzerinde gitti o getirdi puan her. Bir duraklama düşünün ve bana geri dışarı ulaşmak söyledi.

Şimdi, bu sık kapatın hak ve ama ne zaman bu çağrı yer aldı ve ek tatile oldu zaman geri daha ben (ben biliyorum, bana utanç) anlaşma kapanış olduğumu müze turu için satın ilgileniyor. Ama…

Şu ofiste yaşındayken Pazartesi, ben bu umudu uzandı ve tam olarak nerede ben bıraktığı yerden uygun aldı.

Burada kurşun bir çağrı işleme iki yolu vardır (çok ilk ne ben gerçekten üzerinde yürütülen olmak başlangıçta çağrı ve ikinci sonraki üzerinde yaptığım şu başvurun Pazartesi):

İlk işlemek için uygun yolu olsun temas:

Başlangıçta sizin umudu ve işitme sonra madde veya çözümler onlara eşleşen sonra eleme ve aşağıdaki sorular ve deyimleri istihdam bile kapatmadan başlatmanız gerekir:

“Bu yaklaşım elde etmek için zaman çizelgesi’ne başladı?”

[“En kısa olarak muhtemel Eğer”]

“Tamam – izin ver benim program doğrulayın: (veya teslim/yükleme programı, vb), bkz: ben seni takvimde bu Çarşamba geliyor olabilir – sizin için işlem yapan mu?”

VE

“Nasıl tarif ettik ses size?”

[Eğer “iyi görünüyor”]

“-Bana senin için bugün gerçekleştirmek için koymak için hazır mısınız?”

VE

“Başka kim, bu defa baktın mı?”

[Eğer “olarak gerçekleşmesi başlangıçta” veya “Millet birkaç”]

“Bizim çözüm nasıl ses size?”

[Eğer “üstün geliyor”]

“Harika – o zaman Hadi bizim takvimleri görünür ve başlamak için bir tarih seçin”

VE

“Bu size büyük geliyorsa, olsun başladı için günümüzde bir konumda misiniz?”

Eğer”[“Ben bu (herkese) çalıştırmak gerekir]

“Farkındayım. Ne biz sadece ses mükemmel için çok ileri gittin mi?”

[Eğer “Evet”]

“TAMAM O zaman devam edelim ve konuşmak için bir zaman çizelgesi (kiminle konuştuklarını hakkında) ve bu şekilde onların sorular kadar düzgün cevap yetenekli olacak ”

Nasıl get temas ile yakın bir ya da daha sonraki adım ayarlama için taşınıyorum görüyor musun? Her aşamada ben onların darbe alarak ve yönetmenlik ve kolu olsun temas ile tutmak.

Bu sorgular ilk temas, o zaman burada ‘s almak isteyen kaçırdıysanız geri arama nasıl:

“Merhaba bu ___ ve geri bizim son çağrı ile ilgili sizinle almak istedim. Şimdi (içinde hizmet veya ürün) ilgi olmuştur ve diğer işletmelere veya yaklaşımda olduğun yerde… konuştum bilmiyorum biliyorum”

[Şimdi sessiz vurmak ve dinle…]

VE

“Merhaba bu ___ ve geri bizim son çağrı ile ilgili sizinle almak istedim. Biliyorum (hizmet içinde senin ya da çözüm) ilgi vardı ve kendi zaman çizelgesi için bulgu bu ile başladı merak ettim şimdi… ”

[Şimdi sessiz vurmak ve dinle…]

Ve

“Merhaba bu ___ ve sizinle temas ile son al bizim ile ilgili geri almak istedim. Şimdi (içinde hizmet veya ürün) ilgi olmuştur ve ne iyi olabilir diğer talepler var merak ettim biliyorum vardır…”

[Şimdi sessiz vurmak ve dinle…]

Bunların cevaplarını yukarıdaki sorguları ne dayalı, tam olarak sana son bir boş zamanın kaldığı yerden almak ve yukarıda listelenen ilk kümesi gelen sorular sormaya devam (doğrudan ve yakın doğru çağrı kontrol).

İkisinden biri yol, sadece göz önünde bulundurun kurşun bir kartvizit almak zaman, yine de hak ve kapatmak istiyorum. Ve ihmal veya telefon acele, bir veya iki gün içinde geri temas almak için anahtardır. Ve ne zaman yukarıdaki komut dosyaları ile çalışma olabildiğince uzağa kişi kabul ediyor.