Atkins beslenme barlar hazırlanması

Senin için eşleştirmek için kalıp bir diyet strateji için avcılık eğer senin, o zaman Atkins Diyet programı sizin için mükemmel var. Yaparak Atkins diyeti programı kullanın, önemli ölçüde gibi yemek zevk tarafından ağırlık düşüş olabilir.

Atkins beslenme barlar are elde edilebilir şimdi-a-gün. Atkins beslenme bar lezzetli ve besleyici. Atkins beslenme barlar karbonhidrat azaltılır. Düşük karbonhidrat Atkins somun-bar Atkins diyet planı destekler. Atkins parası barlar şahane ve besleyici protein çubuğu vardır. Atkins Apple kahvaltı barlar çok daha az karbonhidrat vardır. Atkins yaban mersini ve tarçın çörek çubuklarını hiç şeker alkoller var tek tatlar vardır. Bazı Atkins beslenme barlar ile elma, çilek ve çikolata lezzetleri maltitol içerir. Aromalı peynir altı suyu proteini veya protein çubukları tadı iyi.

Kendi Atkins beslenme çubuklarının sağlayabilirsiniz. Atkins beslenme bar protein tozu ve birbirleriyle tutmak için bir bağlama aracı içerir. En temel protein karışımı sadece organik fıstık ya da diğer fındık ezmesi ile birlikte protein tozu var.

Standart Atkins beslenme bar un maddedir. Sık un kullanım gerektirir. Ama alternatif olarak büyük pul yulaf veya başka türlü bir işlenmemiş tahıl pul. Yemek işlemci uygulama ince grenli un öğütmek. Atkins beslenme bar hazırlamak istiyorum sonraki maddedir protein tozu. Sen-ebilmek kullanma protein tozu ne kadar lezzet seni kolluyor. Vanilya aroması etkili tadı. Son madde Atkins beslenme bar hazırlamak istiyorum fıstık veya ceviz ezmesi olduğunu. Fındık ezmesi barlar çok daha heyecanlı bir tat sağlar. 1’deki tüm bu bileşenleri karıştırmak: 1:1 oran öyle ki karışım kendisi ile her diğer, kurabiye hamuru gibi aşırı kalın almadan tutar. Ayrıca kendine özgü bir doku almak için hangi Atkins diyet planı önerir başka yiyecek şeyler ekleyebilirsiniz.

Yemek işlemci, yağlı kağıt, oklava, çerez levha veya sığ kare / dikdörtgen kavurma ya da kek tava ve önemli maddeler Atkins beslenme barlar hazırlamak için istiyorum.
Atkins Diyet rejimi ise şöyle hazırlama temel yaklaşım: gerekli un almak için mutfak robotu tahıl öğütmek. Protein tozu un için dökümü ve böylece un ve protein tozu güzel karışık yemek işlemci karışımı vızıltı. Yer fıstığı veya diğer fındık ezmesi un ve protein tozu karışıma ekleyin. Karışım kurabiye hamuru dokusu vardır ve birlikte basıldığında şekli tutar kadar toplam karışımı karışımı. Balmumu kağıt çerez levha veya kavurma ya da kek tava yaymak. Hazır hamur karışımı yağlı kağıt yerleştirin. Bir sayfa daha fazla balmumu kağıt ile kapak ve rulo veya dışarı istediğiniz kalınlıkta pat. Kavurma ya da kek tava içine ellerinle de tuşuna basın ve sonra başka bir parça balmumu kağıt kapağı. Düzgün donmuş, olsun kurtulmak ve istediğiniz boyuta barlar halinde kesilmiş. Her çubuk yağlı kağıda sarın. Dondurucu kadar barlarda sadece yemeden önce korumak.

Her türlü meyve püresi ya da bara moister, chewier bir doku vermek bir muz da ekleyebilirsiniz. Elma püresi nem eklemek ve birbirleri ile öğeleri tutmak için de ekleyebilirsiniz. Tarçın ve Hindistan cevizi ve fındık gibi kuru baharat veya kullandığınız un ile kabak veya ayçiçeği tohumu gibi tohumları da eziyet. Ceviz ve kabak çekirdeği omega-3s ekleyip bir antioksidan olan selenyum Brezilya fıstığı ekleyin. Kuruyemiş de ekleyebilirsiniz.