Artılarını ve eksilerini Iphone – sen onları biliyorum hissediyorsun?

Apple iPhone için 2007 Dünya sektöründe ve 3 G sürümü 2008 yılında tanıtıldı. iPhone cep telefonu sektöründe bir devrimdir. Sofistike ve iPhone affords temel teknolojik gelişmeler hiçbiri ikinci oldular. İPhone rave referansları belirli bir tarafından ve tüm akıllı telefon sektöründe kazandı.

Aynı zamanda, biraz daha derin defterleri ve bir gerçeklik onay almak mantıklı olacaktır. İPhone kusurları gerçekten dikkate alınması.

Artıları:

Depolama alanı – iPhone büyük 8 GB depolama kapasitesine sahiptir. Gerçekte, bir tüp 16 GB sürümüdür.

Stil – iPhone boyutlar 115.5 x 61 x 11,6 mm ölçmek ve önemsiz bir 135 tartmak Gms. Bu şık bir arama aracı sağlar. İPhone bir sıvı kristal görüntü birimi ve HVGA dokunmatik ekran vardır. Çıplak parmaklarımız bir sanal klavye üzerinde uygulama iPhone ile etkileşim kurmak basittir.

World wide web bağlantı – E-posta, web tarama ve Wi-Fi veya GSM/EDGE bağlantısı bir world wide web bağlantısı iPhone tarafından işlenen çok gerekli hizmetler vardır. Safari iPhone üzerinde sağlanan net tarayıcıdır. Özel Internet siteleri iPhone için üretilen o çekmek kullanıcı.

Multimedya – özellikle sofistike müzik kütüphane iPhone içinde kurulmuştur. Sonsuz film ve showu iPhone’da tadını çıkarabilirsiniz. Bir köprü download en güncel şarkı çok kolay hale eğilimi iTunes Store için sunulmaktadır. YouTube videoları iPhone’da izlenebilir.

Kamera – kamera fonksiyonu dışında bu küre olduğunu. Fotoğrafların kalitesini sadece şaşırtıcı olduğunu. Kullanıcı-ebilmek upload, görünümü ve e-posta fotoğraf seçimi.

Zil sesleri – kullanıcının Bağımsızlık yapmak ve bir zil sesi seçimi özelleştirmek için vardır. Ayrıca herhangi bir zil sesi download–dan iTunes stok alternatifi var

Eksileri:

E-posta – posta doğrulamak istediği hemen hemen her zaman e-posta planı açmak kullanıcı var. Bir otomatik bildirim iPhone’da mevcut değildir. Bu e-posta erişim verimliliği engeller.

Hata – teknolojik açıdan karmaşık hale tamamen birkaç hataları ve hatalar için erişilebilir yapmak eğilimindedir. Dokunmatik ekran bazen yanıt vermiyor ve orada sistem gürültüyle çarpmak. Hackerlar kilidini açmak ve bilgi ve gerçekler bir iPhone erişmek için bir yol belirledik.

Temel yardımcı programlar – eksik yok kesik ve Yapıştır seçeneğini içinde belgili tanımlık iPhone. Teslim raporları ve MMS eksik. Bunlar için iPhone temin edildikten değil standart yardımcı programlar bir hücre telefon.

Overpriced – iPhone asıl dezavantajı fahiş fiyat etiketi var. İPhone, yaklaşık 500 $ – hangi o basit bir yatırım ortalama tüketici için yapmaz 600 $ fiyat vasıl.

Sonuç:

Nihai kararı sağlamak biraz karışıktır. Çözüm iPhone almak için tamamen kullanıcı gereksinimlerine göre aittir. Görüntü mükemmel, büyük ve parlak ve güzel fotoğraflar ve videolar iPhone için büyük bir beraberlik vardır. Otomatik yazım denetimini ve düzeltme ve dinamik bir sözlük metin girişi basit bir iş yapmak.

Görsel Voicemail özelliği sadece dokunun ve herhangi bir ileti görüntülenir oynatmak kullanıcı sağlar. Aynı zamanda, bir sanal klavye inceliklerini alışmak ve parmakları ustalıkla gezinti amacıyla kullanmak zordur. AT&T’ın telefon ağı oldukça sağlıklı değil. Tarama zor ve çok pahalı.

Bu sakıncaları rağmen Apple 270.000 iPhone’lar lansmanının ardından Başlangıçta 30 saat içinde satıldı. Şu anda, Apple iPhone yayımladı 3 G yirmi iki ülkenin ve tamamen birkaç ekstra Milletler çözüm gibi güzel başlatmak için beklenen.