Arama Motoru Optimizasyonu üzerinde temel anlayış

Ayrıntılar için av bir şey bugünlerde en kolay ve en popüler yolu arama motorları World-wide-web üzerinde elde edilebilecek üzerinden gerçekleştirilir. İlişkili arama çubuğunda soruşturma almak, ‘ara’ ya da ‘devam’ düğmesini ve sonra bilgi kaynakları, ekranınızda pop listesini tıklatın istediğiniz konu için arama ifadeler içinde değişiklik yeter. Sadece birkaç tıklama ile için aradığınız bilgiye sahip.

Ama seni hiç arama ifadeler yazarak bilgili ve aramanızın dışında hemen hemen ilgili hiçbir şey gelmek dışarı? Ya da site bulma sen en son web sayfasında arama yararlı bulundu? Ya da bir bilgilendirici web site genelinde kazara geldiğini ve neden bu senin Google ya da Yahoo! arama gelmedi acaba?

Web sitesi bilgilendirici olabilir ama ‘arama motoru dostu’ olmak oluşturulmadı böyle örnek için tek mantıklı açıklaması bu. Bu demektir ki, bu arama motorları sadece tanımak için yetenekli bir şekilde yapılmış değildi. Bu Web sitesi arama motoru optimizasyonu geçirmek istiyor.

SEO veya arama motoru optimizasyonu, sesi yükseltmek için bir web sitesini geliştirmek bir uygulamadır ve üst kalitesini alır yanında mikroskop, AOL, Google, Yahoo!, bulunan arama gibi arama motorlarından trafik ve benzeri. “Ziyaretçiler” diyerek “nasıl yaygın” bir web sitesi Net kullanan kişi tarafından ziyaret anlamına gelir. Eğer bir web sitesi en iyi duruma getirilmiş, bir yüksek rütbeli alır veya arama motoru yararları ilk sayfalarında görünür ve edinme daha büyük değerler öneriyor net sörfçüler tarafından ziyaret edildi.

Birkaç arama motoru pazarlama yöntemleri bir internet sitesi kolayca arama motorları tarafından takip edilebilir böylece vardır ama onlar genel olarak ikiye ayrılır: beyaz şapka arama motoru optimizasyonu ve siyah şapka arama motoru pazarlaması. Çünkü bunlar amaç aslında bir site geliştirerek trafiğini artırmak için içerik prosedürleri ve görünüm beyaz şapka uygulaması arama motorları tarafından önerilir.

Geçmişte, arama motorlarının erken sürümleri Web yöneticileri istismar ve sıralama manipülasyon uğradılar. Kes şunu bir kez daha yer alan, arama motorları için siteleri izlemeniz gerekir Seo öneriler yaptı. Eğer bir arama motoru optimizasyon stratejisi ana uyum sağlar, sonra beyaz şapka uygulama kabul edilir. Ama daha fazlasını sadece aşağıdaki yönergeleri, beyaz şapka uygulama kullanıcıları için ilgili site içerik malzeme geliştirme hakkında ve böylece veri müşteriler için erişilebilir üretilmektedir emin bunlar üreten içeriği hızlı bir şekilde arama motorları tarafından takip edilebilir.

Siyah şapka arama motoru optimizasyonu, öte yandan, bir sitenin sıralaması yaparak geliştirir yolları kullanımı arama motorları tarafından onaylanmadı. Böyle taktiklere aldatma de dahil. Bir yaygın siyah şapka tekniği yapılmış kullanılır spamdexing veya ilgisi olmayan yinelenen sözcükleri veya tümceleri net web sayfasında. Bu kadar bir sitenin sıralamasını bir arama listesinde taşımak ve site istenen arama ile ilgili bilgi olsa bile daha yüksek Web sitenize trafik çekmek için yapılır. Arama motorları onların sıralaması arama listeleri üzerinde düşürücü veya sitenin listeleri kendi veritabanından silerek bu tür strateji kullanan Web siteleri cezalandırmak.

Özellikle web sitesini belirli mal satan veya çözümleri sunar arama listeleri bir sitenin görünürlük gelir, üretmek olabilir bu yana bugün, arama motoru optimizasyonu da bir reklam yöntemi olarak kabul edilir.