24 zil sesi – beşinci en yaygın hiç

Bir zil sesi gelen kişisi belirtmek için bir telefon tarafından üretilen gürültüdür. Terim, yine de, orada kablosuz cep telefonlarında özelleştirilebilir sesler başvurmak için en normal olarak kullanılmaktadır.

Hızlı bir Google arama ‘zil sesleri’ tanınması anlamak çalışan çok sayıda makale oluşturur. Uzmanlar zil sesleri ve kimlik inşaat hakkında tamamen birkaç teorim var. En sevdiğiniz Tv programını 24 ise 24 ringtone isteyeceksiniz muhtemeldir. Belli ki cep telefonlarımızı gerektirir bir ses ama bu sesi MP3 uyarlaması Jack Bauer’ın dizide ‘CTU 24’ yok benzer zil olmak istiyor mu?

TV, 24, en yenilikçi, heyecan verici ve beğenilen drama dizisi 1 büyük bir hayranı iseniz kocaman bir Evet cevabıdır!

Zil sesleri aslında temelde tek sesli. Onlar içine açmak için geliştirilmiş verdik Polifonik, mp3 ve hatta müzik sesleri tam. Bu cep telefonu zil sesleri dönemi devrim ve derhal bir $3.five+ milyar yılda bile Billboard listelerinde konumu güvenliğini sağlama iş içine çiçek açmış.

Cep telefonunuzun zil sesi değiştirme zor değil, ve çoğu cep telefonları önceden yüklenmiş çeşitli sesleri için olanaklar birkaç şeyle. Sadece hale dönüştürmek için varsayılan ayarlarını yorgun iseniz cep telefonunun menüsünü kullanın. Genellikle telefon ile gelir kısıtlı olanakları ile bıkmak, eğer orada çok Internet web sayfalarının, neredeyse sınırsız seçenekler mevcut. Cep telefonu operatörünüz de diğer tunes orada, bir ücret karşılığında tabii indirmek için kendi web sayfasında olacaktır.

Neden 24 melodi çok yaygın olduğunu hiç şaşırtıcı değil. 24, geçen yılki çoğu Emmy ödüllü tv dizisi (Kiefer Sutherland CTU ajanı Jack Bauer oynayan) bir Drama Dizisinde En iyi kurşun aktör gibi 5 Emmy Ödülü ile milyonlarca izleyicinin dikkate büyüledi.

24 melodi almak için teklif birçok kaynak vardır. Tüketiciler bu kaynakları ve kullanılabilirlik bilinçli büyüyen olmuştur.

Çoğu zil meraklıları kendi bireysel sesleri hakkında seçici olmaya başladı. 24 ringtone özel Aksesuar giyim ve stil oldukça benzer olduğunu. Bu Ajan Jack Bauer taklit bir özel kimlik üreten bir mod olmak büyümeye sahiptir.

En aranan zilleri Yahoo tarafından geçerli bir ankete göre 24 zil sesi sayısı 5 en aranan zil sesleri tüm Yahoo oldu. Obviolusly, orada bir sürü Ajan Jack Bauer gibi olmak isteyen hayranları orada show 24!

Şu anda, zil sesleri dijital müzik sıcak türü, ve Jack Bauer’ın zil sıcak arasında hiç.