2018 Tatil Teknolojisi Mevcut Rehberi

Parlaklık ortadan kalktı ve Apple’ın büyüğü, endüstrinin altını normalden sırtından ısınmış meyve için talep edilen bir şey haline getirmekten kaçmıştı. Bu önemli bir sürpriz değil ve telefonun mavi, gümüş, altın ve siyah renkte olacağını önermektedir. Şirket, daha önce telefonun ABD’ye getirilmeyeceğini doğrulamıştı. Büyük bir akıllı telefonu çalıştırmak son derece zordur. Mereka menghentikan penjualan dan penarikan kembali (recall) akıllı telefon yang diperkirakan terjual iki, beş juta birimi diunia sejak diluncurkan perunggahan Agustus lalu. Laporan ini membuat Samsung menghentikan penjualan di ten negara termasuk Kore Satıcının Amerika Birleşik Devletleri Serikat. Federal havacılık yönetimi (FAA), bir basın bülteninde, Samsung cep telefonunun Güneybatı Güneybatı’daki uçuşun dumanı kökeninde olduğunu teyit edebileceğini ve olayın araştırıldığını bildirdi.

Bu, Android 5.1.1 Lollipop’un AOSP sürümünü temel alan özel bir ROM’dur. Android Bowl avantajlarımız, sert meraklıları arasında AT & T’nin küçük taşıyıcılar Sprint ve T-Mobile’ın ölüme son verdiğini gösteriyor. Samsung, son yıl etkinliklerinden sonra bir kez daha Not felaketi göze alamaz gibi yakındaki Galaxy Note 8’in pil güvenliği konusunda endişelenmenin hiçbir amacı yoktur. Dördüncü not, aynı zamanda Samsung’un yılın son büyük lansmanlarından biri olması muhtemel ve Apple’ın iPhone 6’ya tüm temel 4Ç döneminde bazı baş ağrılarına neden olabilecek en büyük umudunu oluşturuyor. Bütün dünyadaki her iPhone 7, kulaklık girişi olmaksızın geliyor. Bu olursa, tüm işlemi bir kez daha gerçekleştirin. Samsung Galaxy Note 7R ile ilgili bilgi Samsung’un Galaxy Note 7R yang dapat saya smapaikan pada kali ini sebagai salah satu phablet andalan Samsung. Samsung Galaxy Note, yaygın olarak planlanan bir akıllı telefon ile bir tablet cihazı arasında stratejik bir konumda yer alıyor. Cihaz, daha küçük ve daha hafif pillerden başka değişiklik yapmamaktadır.

Bununla birlikte, yeni Galaxy Note 7 cihazlarında birkaç kez pil yangınları rapor edildiğinde Samsung, 11 Ekim’de modelin tüm satış ve üretimlerini durdurduğunu açıkladı. Şirket, 35 patlama ve yeni en kaliteli testlerin duyurulması olaylarını ve pil patlama tehdidinin kapsamlı bir incelemesini onayladı. Bununla birlikte, Samsung Gear VR Unit / Innovator Edition tarafından desteklenen 2d / 3d film, DVD filmleri, iTunes filmleri ve çıkış SBS, En beğenilenler-Alt, Anaglyph 3D MKV, MP4 videolarını zahmetsizce kolaylıkla ideal kaliteli ile dönüştürebilirsiniz. Galaxy Note 7 Fan Edition olarak yeniden doğan diğer kişiler var. Fixit, işte akıllı telefonları nazikçe gözyaşı döktüğü işletme, Galaxy Note Fan Edition’ı son zamanlarda parçalamış (ve tamir etmenin ne kadar zahmetsizce) yaptığını görmek için her türlü şeyi yapıyor. Galaxy S8 ile ilgili bir video kılavuzu. İşte bunun nasıl yapıldığı ve bir USB bağlantısı kurma ve hızla hotspot’u açıp kapatma hakkında daha fazla bilgi.

Galaxy Note 8 sahipleri, genel performansın kötü olduğunu, bağlantı düştüğünü ve beklenen internet hızlarından daha yavaş olduğunu belirttiler. Bir yığın Blu-ray ve DVD diskleri biriktirmiş olabilirsiniz. Dördüncü derece hızlı, çok görevli, arkada çok fazla enerji harcadığınızda oldukça büyük. Not 7, bir Kentucky konutunda ateş yakabilir. Office 365’in sunulan iki sürümü vardır – Bireysel ve Mülkiyet. Bu sadece bir iki saat aldı. Ortak ilke üzerinde bekledim, ancak eylemin tam seyri 15 dakikadan fazla sürmedi. Alasannya, Insiden meledaknya baterai Samsung Not 7 için teşekkürler. Samsung memaksan baterai yang terlalu besar untuk ponsel tersebut. Saat digenggam, bobot Not sekiz adalah yang terberat dari ketiga ponsel yang serupa ini. Kesimpulannya, ben mendapati bileşimi ponsel pada dasarnya tidak benar-benar bisa dipakai kembali. Sebab, jika ponsel membentur atau jatuh di bagian şarkı sözleri sudut akan lebih şarkı sözleri rentan şarkı sözleri retut ketimbang şarkı sözleri jatuh di salah şarkı sözleri satu permukaannya. Şimdi, verilen kulaklıklar cihazı şarj etmek için yıldırımdan önce bağlantı kuracaktır.